KARIÉRA

Koho přesně
hledáme?

Vstupte mezi nás.

VMware Specialist

Daniel Dvořák, vedoucí týmu IT infrastruktury, rozšiřuje svůj tým o specialistu na serverovou virtualizaci (VMware) pro projekty u zákazníků z enterprise segmentu.

Co bude vaším úkolem?

  • Práce na implementačních projektech na virtualizační platformě VMware u velkých korporátních zákazníků, případně u zákazníků z veřejného sektoru.
  • Související konzultace, následný support a také podpora prodeje (presales) pro technologii VMware.
  • V případě zkušeností a zájmu přesah i do hyperkonvergované infrastruktury (HCI) a kontejnerizace.

Jaké požadavky byste měl/a splňovat:

  • Zkušenosti s VMware vSphere, ESX, případně cokoliv dalšího s virtualizací serverů - ideálně na větších zákaznických projektech.
  • Výhodou zkušenosti s NSX, HCI a kontejnery (Tanzu, Kubernetes).
  • AJ na úrovni čtení dokumentace.
  • ŘP sk. B – aktivní řidič podmínkou.
  • Pro-zákaznický přístup a orientace na výsledek.

Kde bude váš pracovní stůl?

  • Líbalova 1, Praha 4.
  • Sochorova 23, Brno.
  • Kdekoliv budete potřebovat - velká část práce je možná vzdáleně.

Proč se přidat k AUTOCONTu?

  • Přístup k nejmodernějším technologiím a práce na velkých komplexních projektech, zajímaví klienti.
  • Odborné zaškolení do uvedené technologie i zapracování u zákazníka od stávajících členů týmu.
  • Profesionální a lidští kolegové.
  • Školení měkkých i odborných dovedností, individuální rozvojový plán.
  • Kariérní plán, možnost profesního růstu.
  • Home office, flexibilní pracovní doba.
  • Systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, cafeterie, notebook, mobilní telefon, stravenky, penzijní připojištění, firemní sportovní a společenské akce aj.

Kontakt

Lucie Zachová, HR Business Partner
AUTOCONT již více než 27 let na českém a slovenském trhu pro své zákazníky úspěšně zavádí a provozuje užitečné informační technologie. Dlouhodobě se specializujeme na podniková řešení Microsoft Dynamics, které také sami interně používáme. Našich více než 120 architektů, konzultantů a programátorů Microsoft Dynamics AX/CRM/NAV se stará o více než 250 zákazníků v České republice a na Slovensku. Na začátku roku 2017 uvedl Microsoft na trh revoluční generaci podnikového řešení Dynamics 365 a na konci roku 2017 vstoupila do AUTOCONTU finanční skupina KKCG. A Microsoft Dynamics začal být v AUTOCONTU fičák….