KARIÉRA

Koho přesně
hledáme?

Vstupte mezi nás.

Systémový specialista se znalostí sítí

AUTOCONT staví svá řešení na produktech ověřených světových výrobců HPE, Dell, FortiGate, Microsoft, VMWare a dalších. Aktuálně rozšiřujeme naše týmy v Plzni a Českých Budějovicích o systémového specialistu se znalostí sítí.

Od nového kolegy nebo kolegyně očekáváme schopnost pochopit potřeby zákazníka a spolu s týmem navrhnout adekvátní řešení. Nedílnou součástí práce je úzká spolupráce s obchodním oddělením a presales.

Co bude Vaším úkolem:

  • implementace serverových technologií, zejména Microsoft (Hyper-V, Windows Server 2019, Exchange, SQL aj.), VMWare, CITRIX, zálohovacích SW (Veeam), antivirových řešení atd.,
  • instalace a konfigurace síťových prvků (switche, firewally – FortiGate, Cisco, Aruba),
  • instalace a konfigurace serverů, diskových polí, UPS,
  • dokumentace implementovaných systémů,
  • vzdálená i on-site podpora prostředí zákazníků,
  • komunikace se zákazníky v rámci řešení složitých incidentů,
  • evidence práce v informačním systému.

Požadavky na pozici:

  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici – zkušenost se serverovými technologiemi Microsoft (Windows SRV OS, Exchange, SQL aj.), virtualizační platformou HYPER-V či VMware,
  • dobrá znalost sítí TCP/IP,
  • certifikace Microsoft či jiných výrobců HW/SW výhodou,
  • ŘP sk. B – aktivní řidič,
  • anglický jazyk – mírně pokročilý.

Vaší výhodou budou znalosti a zkušenosti v:

  • instalaci a konfiguraci sítové infrastruktury (L1-L4) - Cisco, Sophos, HP, Ubiquiti, Mikrotik,
  • stohování síťových prvků,
  • detailní znalosti L2 protokolů (jako ARP, LACP, STP),
  • nastavování L3 statického a dynamického směrování,
  • konfiguraci L4 filtracích a politikách, IPS, VPN, IPSec,
  • praktické zkušenosti s konfigurací WiFi v korporátním prostředí,
  • zabezpečení sítí (802.1x),
  • monitoringu síťového provozu (FlowMon, NetFlow).

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost a orientace na výsledek,
  • zodpovědný a prozákaznický přístup,
  • časová flexibilita.

Místo výkonu práce:

  • Plzeň
  • České Budějovice

Naše firma nabízí:

  • perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející české IT společnosti,
  • osobní rozvojový plán, vzdělávací tréninky a možnost získání certifikací,
  • příjemné a moderní pracovní prostředí,
  • přístup k nejnovějším informačním technologiím,
  • motivující finanční ohodnocení,
  • flexibilita při organizaci práce a osobního života, home office
  • systém zaměstnaneckých benefitů: stravenky ve výši 100 Kč, 25 dní dovolené, cafeterie, firemní vozidlo, penzijní připojištění, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce aj.

Pokud se chcete stát součástí našeho týmu, pošlete nám svůj profesní životopis. Budeme se těšit na Vaše odpovědi!

Kontakt

AUTOCONT a.s.
Michaela Holušová
AUTOCONT již více než 27 let na českém a slovenském trhu pro své zákazníky úspěšně zavádí a provozuje užitečné informační technologie. Dlouhodobě se specializujeme na podniková řešení Microsoft Dynamics, které také sami interně používáme. Našich více než 120 architektů, konzultantů a programátorů Microsoft Dynamics AX/CRM/NAV se stará o více než 250 zákazníků v České republice a na Slovensku. Na začátku roku 2017 uvedl Microsoft na trh revoluční generaci podnikového řešení Dynamics 365 a na konci roku 2017 vstoupila do AUTOCONTU finanční skupina KKCG. A Microsoft Dynamics začal být v AUTOCONTU fičák….