KARIÉRA

Koho přesně
hledáme?

Vstupte mezi nás.

Servisní technik koncových zařízení

Pro naši pobočku v Brně hledáme nového kolegu, připraveného řešit instalace, servis a správu výpočetní techniky.

Pracovní náplň:

  • opravy, instalace, konfigurace a správa koncových zařízení (PC, notebooky, tiskárny, periférie),
  • základní administrace serverového WIN OS,
  • základní administrace LAN, WIFI,
  • SW opora koncovým uživatelům,
  • spoluúčast na implementačních projektech.

Požadavky na pozici:

  • ukončené SŠ vzdělání,
  • základní praxe s prováděním HW oprav PC a NB,
  • dobrá orientace v koncových zařízeních, periferiích - HW a SW,
  • základní orientace v serverových WIN OS,
  • základní znalost a konfigurace LAN, WIFI sítí,
  • ŘP B – aktivně,
  • základní znalost AJ,
  • vyhláška 50 § 5 nebo 6 - výhodou.

Osobnostní předpoklady:

  • schopnost samostatné práce i práce v týmu,
  • profesionalita, odpovědnost, orientace na výsledek a proaktivní přístup,
  • velmi vysoká časová flexibilita,
  • ochota se učit a dále se rozvíjet,
  • manuální technická zručnost,
  • organizační schopnosti.

Nabízíme:

  • perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející české IT společnosti,
  • osobní rozvojový plán, vzdělávací tréninky a možnost získání certifikací,
  • příjemné a moderní pracovní prostředí,
  • přístup k nejnovějším informačním technologiím,
  • motivující finanční ohodnocení,
  • systém zaměstnaneckých benefitů: příspěvek na stravování, penzijní připojištění, slevy na IT produkty, 5 týdnů dovolené, cafeterie, firemní sportovní a společenské akce aj.

Místo výkonu práce:

  • Brno

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis. Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

Kontakt

AUTOCONT a.s.
Anna Biolková
AUTOCONT již více než 27 let na českém a slovenském trhu pro své zákazníky úspěšně zavádí a provozuje užitečné informační technologie. Dlouhodobě se specializujeme na podniková řešení Microsoft Dynamics, které také sami interně používáme. Našich více než 120 architektů, konzultantů a programátorů Microsoft Dynamics AX/CRM/NAV se stará o více než 250 zákazníků v České republice a na Slovensku. Na začátku roku 2017 uvedl Microsoft na trh revoluční generaci podnikového řešení Dynamics 365 a na konci roku 2017 vstoupila do AUTOCONTU finanční skupina KKCG. A Microsoft Dynamics začal být v AUTOCONTU fičák….