KARIÉRA

Koho přesně
hledáme?

Vstupte mezi nás.

Servisní technik koncových zařízení

Pro naši pobočku v Kolíně hledáme nového kolegu do servisního teamu, zabývajícího se instalací, servisem a správou výpočetní techniky.

Pracovní náplň:

  • opravy, instalace, konfigurace a správa koncových zařízení (PC, notebooky, tiskárny, periférie),
  • spoluúčast na implementačních projektech,
  • výstavby menších LAN a WIFI sítí, kamerových systémů,
  • HW znalost serverů výhodou.

Požadavky na pozici:

  • ukončené SŠ vzdělání,
  • základní praxe s prováděním HW oprav PC a NB,
  • dobrá orientace v koncových zařízeních, periferiích - HW a SW,
  • základní znalost sítí,
  • ŘP B – aktivně,
  • základní znalost AJ,
  • vyhláška 50 § 5 nebo 6 výhodou.

Osobnostní předpoklady:

  • schopnost samostatné práce i práce v týmu,
  • profesionalita, odpovědnost, orientace na výsledek a proaktivní přístup,
  • časová flexibilita,
  • ochota se učit a dále se rozvíjet,
  • manuální technická zručnost,
  • organizační schopnosti.

Místo výkonu práce:

  • Kolín

Termín nástupu:

Ihned/dohodou

Nabízíme:

  • perspektivní a zajímavou práci ve stabilní, dynamicky se rozvíjející české IT společnosti,
  • osobní rozvojový plán, podporu odborného vzdělávání, možnost získání servisních certifikací,
  • příjemné a moderní pracovní prostředí,
  • přístup k nejnovějším informačním technologiím,
  • motivující finanční ohodnocení,
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce aj.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis.

Kontakt

AUTOCONT a.s.
Lucie Vaněčková
Líbalova 1/2348
149 00  Praha-Chodov
Česká republika
AUTOCONT již více než 27 let na českém a slovenském trhu pro své zákazníky úspěšně zavádí a provozuje užitečné informační technologie. Dlouhodobě se specializujeme na podniková řešení Microsoft Dynamics, které také sami interně používáme. Našich více než 120 architektů, konzultantů a programátorů Microsoft Dynamics AX/CRM/NAV se stará o více než 250 zákazníků v České republice a na Slovensku. Na začátku roku 2017 uvedl Microsoft na trh revoluční generaci podnikového řešení Dynamics 365 a na konci roku 2017 vstoupila do AUTOCONTU finanční skupina KKCG. A Microsoft Dynamics začal být v AUTOCONTU fičák….