KARIÉRA

Koho přesně
hledáme?

Vstupte mezi nás.

Správce informačního systému se zaměřením na MS Dynamics 365

Chceš se stát součástí týmu IT profesionálů? Chceš být zapojen/a do reálných projektů v oblasti komplexního IT řešení?
Pak hledáme právě tebe!

Na čem budeš pracovat:

Správce informačního systému – junior se bude zejména podílet na implementaci a následné správě nového informačního systému MS Dynamics 365 (dále jen IS) v naší společnosti.

Na jakou pracovní náplň se můžeš těšit:

spolupráce na implementaci nového informačního systému:

  • seznámení se s jednotlivými funkčními celky nového IS,
  • nastavování prostředí nového IS,
  • tvorba návodů a eLearning školení,

správa nového IS:

  • řešení požadavků uživatelů na interním ServiceDesku,
  • komunikace s interními uživateli IS,

spolupráce na rozvoji IS,
komunikace s interním dodavatel IS, případně se supportem Microsoft,
tvorba a údržba uživatelské dokumentace, včetně eLearning školení,
jiné administrativní úkony související se správou IS,
aktivní využívání internetových aplikací a práce na PC.

V čem bys měl/a vynikat:

  • dobrá znalost práce na PC a MS Office aplikací,
  • základní znalost programování a algoritmizace,
  • systémové myšlení,
  • mírně pokročilá znalost AJ.

Osobnostní předpoklady:

  • dobré komunikační dovednosti,
  • cit pro detail a dotahování,
  • kreativita, pečlivost, samostatnost.

Místo výkonu práce:

  • Ostrava

Nabízíme:

  • odborného mentora – Seniorního správce IS,
  • individuální plán rozvoje,
  • zkušenost s moderními online aplikacemi Microsoft D365 a další praktické zkušenosti z oboru ICT,
  • téma diplomové práce a šanci na pořádnou kariéru.

Pokud Tě naše nabídka zaujala, neváhej nám zaslat svůj profesní životopis. Budeme se těšit na Tvé odpovědi.

Kontakt

AUTOCONT a.s.
Lucie Vaněčková
Líbalova 1/2348
149 00  Praha-Chodov
Česká republika
AUTOCONT již více než 27 let na českém a slovenském trhu pro své zákazníky úspěšně zavádí a provozuje užitečné informační technologie. Dlouhodobě se specializujeme na podniková řešení Microsoft Dynamics, které také sami interně používáme. Našich více než 120 architektů, konzultantů a programátorů Microsoft Dynamics AX/CRM/NAV se stará o více než 250 zákazníků v České republice a na Slovensku. Na začátku roku 2017 uvedl Microsoft na trh revoluční generaci podnikového řešení Dynamics 365 a na konci roku 2017 vstoupila do AUTOCONTU finanční skupina KKCG. A Microsoft Dynamics začal být v AUTOCONTU fičák….