KARIÉRA

Koho přesně
hledáme?

Vstupte mezi nás.

Interní obchodník/obchodnice

Hlavní popis:

Hlavní náplň nové kolegyně/nového kolegy bude obchodní podpora, administrace servisních kontraktů ve společnosti AUTOCONT.

Pracovní náplň:

  • zpracování přijatých poptávek od zákazníků, tvorba nabídek, vyřizování objednávek zákazníků,
  • fakturace zákazníkům dle uzavřených smluv, kontrola včasnosti a úplnosti zadaných dokumentů v systému,
  • administrativní podpora při realizaci zakázek,
  • komunikace s dodavateli,
  • komunikace se zákazníky a IT specialisty pracujícími na projektech a servisních zakázkách.

Požadavky na pozici:

  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru,
  • základní znalost HW – počítače, notebooky, tiskárny,
  • praxe na administrativní nebo obchodní pozici podmínkou,
  • zájem o IT a zájem o další vzdělávání v této oblasti,
  • znalost MS Office,
  • základní znalost AJ,
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka.

Osobnostní předpoklady:

  • dobré komunikační dovednosti,
  • samostatný a zodpovědný přístup k práci,
  • ochota dále se učit a rozvíjet své znalosti,
  • schopnost týmové spolupráce.

Místo výkonu práce:

  • Havlíčkův Brod

Termín nástupu:

  • ihned/dohodou

Nabízíme:

  • perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející české firmě,
  • školení měkkých i odborných dovedností, certifikace,
  • možnost osobního i profesního růstu,
  • výkon práce v moderním prostředí,
  • systém zaměstnaneckých benefitů: mobilní telefon, firemní notebook, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce, aj.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis. Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

Kontakt

AUTOCONT a.s.
Anna Biolková
AUTOCONT již více než 27 let na českém a slovenském trhu pro své zákazníky úspěšně zavádí a provozuje užitečné informační technologie. Dlouhodobě se specializujeme na podniková řešení Microsoft Dynamics, které také sami interně používáme. Našich více než 120 architektů, konzultantů a programátorů Microsoft Dynamics AX/CRM/NAV se stará o více než 250 zákazníků v České republice a na Slovensku. Na začátku roku 2017 uvedl Microsoft na trh revoluční generaci podnikového řešení Dynamics 365 a na konci roku 2017 vstoupila do AUTOCONTU finanční skupina KKCG. A Microsoft Dynamics začal být v AUTOCONTU fičák….