KARIÉRA

Koho přesně
hledáme?

Vstupte mezi nás.

Jsme jedničkou na českém trhu v poskytování IT služeb středním a velkým společnostem. V minulém roce jsme se stali součástí mezinárodní investiční skupiny KKCG podnikatele Karla Komárka. Společně s dalšími IT firmami skupiny KKCG utváříme pevné spojení s cílem dále posilovat postavení na trhu ICT nejen v ČR, ale i v mezinárodním měřítku.

Připojte se do týmu AUTOCONT a pomozte nám plnit naši vizi IT profesionál první volby. Tuto vizi naplňujeme ve vztahu k našim zákazníkům, ale i směrem k potenciálním i stávajícím zaměstnancům. Naši lidé si nejvíce váží vzájemného respektu, přátelského prostředí, širokého portfolia technologií, know-how a podpory inovací.

Jsme AUTOCONT.

Project Manager Microsoft Dynamics

AUTOCONT již více než 27 let na českém a slovenském trhu pro své zákazníky úspěšně zavádí a provozuje užitečné informační technologie. Dlouhodobě se specializujeme na podniková řešení Microsoft Dynamics, které také sami interně používáme. Našich více než 120 architektů, konzultantů a programátorů Microsoft Dynamics AX/CRM/NAV se stará o více než 250 zákazníků v České republice a na Slovensku. Na začátku roku 2017 uvedl Microsoft na trh revoluční generaci podnikového řešení Dynamics 365 a na konci roku 2017 vstoupila do AUTOCONTU finanční skupina KKCG. A Microsoft Dynamics začal být v AUTOCONTU fičák….
AUTOCONT staví nový tým projektových manažerů pro řízení projektů dynamicky rostoucí Microsoft Dynamics divize v České republice a expandující do okolních zemí! Máte zkušenosti s řízením projektů nasazení podnikových řešení (například ERP nebo CRM)? Ozvěte se – realizujeme zajímavé projekty jak v České republice, tak v celém CEE regionu.
Více o AUTOCONTU a Microsoft Dynamics 365: www.ACdynamics365.cz

Pracovní pozice:

Hledáme projektové manažery pro vedení implementace projektů na platformě Microsoft Dynamics.

Pracovní náplň:

  • Vedení projektového týmu
  • Příprava harmonogramů a rozpočtů projektu
  • Plánování implementačních kapacit a sledování projektových úkolů
  • Kontrola plnění a čerpání rozpočtu projektu
  • Identifikace a řízení rizik
  • Řízení subdodávek

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Odpovídající finanční ohodnocení a firemní benefity plus projektové a teamové odměny
  • Osobní rozvoj – neustálé vstřebávání inovací jak z oblasti projektového řízení, tak nástrojů pro implementaci Microsoft Dynamics projektů, školení měkkých dovedností, jazykové kurzy
  • Práci na zajímavých projektech v České republice a v zahraničí

Očekáváme:

  • Zkušenosti s implementací podnikových řešení
  • Spolehlivost a týmový přístup (táhneme za jeden provaz)
  • Schopnost asertivně řešit potenciální krizové situace
  • Schopnost komunikovat s managementem zákazníka
  • Flexibilitu a ochotu cestovat

Místo výkonu práce:

  • Celá ČR - vše je na dohodě

V případě Vašeho zájmu neváhejte zaslat svůj profesní životopis, budeme se těšit na Vaše odpovědi.

Kontakt

AUTOCONT a.s.
Lucie Poláková