Cloud4com

Linux/DevOps Engineer – full REMOTE / Prague

Do našeho Operations týmu hledáme novou posilu na pozici Linux/DevOps Engineer. Vašim úkolem bude provoz a rozvoj Linux infrastruktury pro naši aplikaci Virtix. Mimo jiné se budete podílet na projektu zavádění nových služeb v oblasti virtuálních kontejnerů, Kubernetes a DevOps automatizace.

Pobočku máme v Praze, nicméně umožňujeme i remote spolupráci odkudkoliv v ČR.

Jaká je pracovní náplň našeho Linux/DevOps Engineera?

  • Budete odpovědní za provoz a rozvoj Linux infrastruktury pro naši aplikaci Virtix.
  • Budete zastávat roli systémového administrátora Linuxových serverů (primárně CENTOS).
  • Budete odpovědní za rozvoj automatizace celé infrastruktury (ANSIBLE).
  • Budete spolupracovat s vývojářským týmem na CI/CD.
  • Budete se podílet na celkovém zlepšování a automatizaci IT procesů.
  • Budete odpovědní za řešení pro kontejnerovou virtualizaci.
  • Uvítáme vaše vlastní nápady a návrhy technických řešení – čekají vás výzvy na projektu pro významného IT poskytovatele v ČR.

Jaké požadavky byste měl/a splňovat?

  • Min. 1 rok praxe např. jako Linux administrátor nebo DevOps engineer.
  • Znalost Linux (např. CentOS, Ubuntu) a DevOps prostředí – celá naše infrastruktura je postavená na Linux systémech.
  • Ovládáte git, Nexus, Jenkins, Ansible nebo jste se s těmito aplikacemi v průběhu praxe setkali a měli jste možnost s nimi pracovat.
  • Vaší výhodou bude zkušenost s podporou vývojových týmů a cloudovými službami.
  • Na pozici uplatníte anglický jazyk – budete mít příležitost spolupracovat i s našimi zahraničními zákazníky.

Kde bude váš pracovní stůl?

  • Naše kancelář sídlí na adrese U Uranie 954/18, Praha 7.
  • Možnost pracovat z libovolné pobočky AUTOCONTu nebo vzdáleně.

Proč se přidat k nám?

  • Příležitost učit se novým technologiím a spolupracovat se zkušenými programátory.
  • Možnost prosadit a implementovat své nápady.
  • Podporujeme vzdělávání, včetně osobního i profesního růstu každého člena týmu.
  • Budete mít přístup k nejnovějším IT technologiím.
  • Spolupráce na tuzemských i zahraničních projektech.
  • Máme pružnou pracovní dobu.
  • Práce bez velkých časových nátlaků, prioritní je u nás kvalita.
  • Také nabízíme: Cafeterii, 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce aj.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha, Jihomoravský kraj, kraj Vysočina

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, možnost občasné práce z domova, firemní akce, vyhrazený čas na inovace

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

AUTOCONT a.s.

Kontakt

Michaela Holušová